Wymienialnia

521961_134383730078749_43828090_nWymienialnia to otwarta przestrzeń umożliwiająca wymianę w każdym znaczeniu tego słowa. Tym materialnym – wymiany przedmiotami: ubraniami, biżuterią, książkami, grami planszowymi, filmami i innymi bibelotami, ale także tym mentalnym – poprzez wymianę idei, doświadczeń i pomysłów podczas spotkań, dyskusji, warsztatów…

Oczywiście, żeby się wymieniać trzeba mieć czym, dlatego też stowarzyszenie nawiązało współpracę z bibliotekami, wydawcami, klubami kultury, wypożyczalniami filmowymi, dystrybutorami i producentami ubrań itd. ale przede wszystkim liczymy na wkład odwiedzających „Wymienialnię“. Każdy z nas ma nienoszone już przez siebie ubranie, niepotrzebną książkę czy nieużywane naczynie – Wymienialnia to świetna okazja do pozbycia się tego z możliwością znalezienia czegoś nowego. Zdjęcie każdego przedmiotu, wraz z krótkim opisem umieszczone będzie na stronie Kulturalny Wawer tak, aby każdy mógł sobie dokładnie wszystko przejrzeć.

Wymienialnia znajduje się w Wawerskiej Strefie Kultury, przy ul. Żegańskiej 1a, w sali na pierwszym piętrze. Zapraszamy!
Wymienialnia
czynna jest w poniedziałki, środy i soboty w godzinach 16.00 – 19.00.

Artykuł o wymienialni w Wiadomościach Sąsiedzkich

facebookowy profil

DSC00204

 

DSC00203

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półki nam się zapełniają!

wymienialnia

 

Dodaj komentarz