Dziękujemy serdecznie wszystkim za obecność na Świątecznym Spotkaniu w Urzędzie Dzielnicy Wawer! Cieszymy się, że przebiegło ono w rodzinnej i prawdziwie świątecznej atmosferze. Pojawiło się sporo osób, w tym jeden z bohaterów naszej wystawy fotograficznej, Pan Czapnik – Marek Sterkowski.

Pięknie wyśpiewane kolędy oraz podkład muzyczny zawdzięczamy chórowi z Anina, z parafii Matki Boskiej Królowej Polski. Chór wystąpił w składzie Katarzyna Bojanowska, Agata Zdanowicz, Marta Miros, Dominik Pawlik oraz Maria Pawlik. Jeszcze raz dziękujemy za uświetnienie spotkania!

Miło nam było również gościć na wernisażu Pana Burmistrza Przemysława Zaboklickiego, Panią Martynę Nowosielską z Wiadomości Sąsiedzkich oraz Panią Teresę Bojanowicz z Wawerskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszym projektem!

Nasza wystawa pozostanie w Urzędzie Dzielnicy do 30 stycznia. Do tego czasu pozostanie tam również mapa Wawra, na której mieszkańcy mogą zaznaczać ważne dla nich miejsca. Zapraszamy do włączenia się w akcję oraz do oglądania zdjęć!

Fotorelacja z wernisażu:

https://plus.google.com/photos/114259415100233489348/albums/5828951527934049969?authkey=COWpwoOLrefl6AE

 Zdjęcia z wystawy:

Na zdjęciu: Pani Teresa Skura
Zdjęcie wykonała: Zofia Korosadowicz

Na zdjęciu: Pan czapnik Marek Sterkowski
Zdjęcie wykonała: Marysia Sułkowska

Na zdjęciu: Pan fryzjer Stefan Baryga
Zdjęcie wykonała: Marysia Sułkowska

Komentarze są wyłączone.